Vitajte

Novinky

Vitajte na stránkach Diversitis, s.r.o.

Všetky naše články o úveroch, poistení alebo sporení nájdete na na našom blogu. V prípade potreby nás prosím kontaktujte.

Kto sme?

Sme Diversitis, s. r. o. – Váš partner vo svete financií, sporenia, úverov, poistenia a nehnuteľností.

Spoločnosť Diversitis, s.r.o. je podriadený finančný agent registrovaný v registri Národnej banky Slovenska pod reg. č.: 234111. 
Registrácia pre sektor poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor poistenie alebo zaistenie je platná od 05.12.2017.
Registrácia pre sektor prijímania vkladov je platná od 19.02.2018.

Osoba zodpovedná za výkon finančného sprostredkovania je Lujza Mareková.

Naša vízia

Víziou našej spoločnosti je byť špičkovým špecialistom v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia. Našim klientom poskytujeme také služby, ktoré sú šité na mieru, vo vysokej kvalite a na profesionálnej úrovni. Každým dňom robíme všetko preto, aby sme napĺňali naše čiastkové ciele, z ktorých postupne dosahujeme tie veľké. Spokojnosť klienta je našim hlavným cieľom, ktorému podriaďujeme aktivity našej spoločnosti.

Staviame na hodnotách, vďaka ktorým sme jedineční:

Dôvera klienta voči nám.
Zodpovednosť v prístupe ku každému jednému klientovi.
Kvalita poskytovaných služieb.

Preto vízia našej spoločnosti je budovaná prostredníctvom strategických krokov, ktoré sú založené na postupnom budovaní pevného a dôverného vzťahu s klientom a dosiahnutie tak spokojnosti a úspechu na oboch stranách.

Aké služby poskytujeme?

Už názov našej spoločnosti “Diversitis” nasvedčuje tomu, že portfólio našich služieb je rôznorodé. Predovšetkým sa venujeme oblasti finančného trhu, kde sa sústredíme na úvery, leasingy, sporeniepoistenie.

Uvedené oblasti úzko súvisia s nehnuteľnosťami. V rámci nášho porfólia služieb poskytujeme aj kompletné realitné služby. Kúpa, predaj, alebo výstavba nehnuteľností si vyžadujú kvalitný právny základ a podporu, ktorú Vám my vieme zabezpečiť.

Vo všetkých oblastiach nami poskytovaných služiem Vám vieme zabezpečiť audit zmluvných podmienok a právnych dokumentov, analýzu Vašich existujúcich úverových a poistných podmienok.

Tak Vitajte a nezabudnite sa pripútať!

Pridaj komentár