Kontakt

O nás

Pre kontakt s našou spoločnosťou použite prosím nasledovné údaje:

Diversitis kontakt

Diversitis, s.r.o. 
Kalinčiakova 2447/21, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Slovensko
IČO: 511 889 17 DIČ: 2120638960 
mail: diversitis@diversitis.sk 
web: www.diversitis.sk

Spoločnosť Diversitis, s.r.o. je podriadený finančný agent registrovaný v registri Národnej banky Slovenska pod reg. č.: 234111. 
Registrácia pre sektor poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor poistenie alebo zaistenie je platná od 05.12.2017.
Registrácia pre sektor prijímania vkladov je platná od 19.02.2018.

Osoba zodpovedná za výkon finančného sprostredkovania je Lujza Mareková.

Zodpovedný zástupca pre realitnú činnosť je Lujza Mareková.

V prípade záujmu o kontakt s nami nám prosím nápíšte na náš email, zavolajte na telefónne číslo vyššie alebo vyplnte kontaktný formulár napravo.

Formulár pre kontakt

Diversitis kontakt

Diversitis, s. r. o.

Váš partner vo svete financií, sporenia, úverov, poistenia a nehnuteľností.

Naša vízia

Víziou našej spoločnosti je byť špičkovým špecialistom v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia. Našim klientom poskytujeme také služby, ktoré sú šité na mieru, vo vysokej kvalite a na profesionálnej úrovni. Každým dňom robíme všetko preto, aby sme napĺňali naše čiastkové ciele, z ktorých postupne dosahujeme tie veľké. Spokojnosť klienta je našim hlavným cieľom, ktorému podriaďujeme aktivity našej spoločnosti.

Staviame na hodnotách, vďaka ktorým sme jedineční:
Dôvera klienta voči nám.
Zodpovednosť v prístupe ku každému jednému klientovi.
Kvalita poskytovaných služieb.

Preto vízia našej spoločnosti je budovaná prostredníctvom strategických krokov, ktoré sú založené na postupnom budovaní pevného a dôverného vzťahu s klientom a dosiahnutie tak spokojnosti a úspechu na oboch stranách.

Aké služby poskytujeme?

Už názov našej spoločnosti “Diversitis” nasvedčuje tomu, že portfólio našich služieb je rôznorodé. Predovšetkým sa venujeme oblasti finančného trhu, kde sa sústredíme na úvery, leasingy, sporeniepoistenie.

Uvedené oblasti úzko súvisia s nehnuteľnosťami. V rámci nášho porfólia služieb poskytujeme aj kompletné realitné služby. Kúpa, predaj, alebo výstavba nehnuteľností si vyžadujú kvalitný právny základ a podporu, ktorú Vám my vieme zabezpečiť.

Vo všetkých oblastiach nami poskytovaných služiem Vám vieme zabezpečiť audit zmluvných podmienok a právnych dokumentov, analýzu Vašich existujúcich úverových a poistných podmienok.

Diversitis kontakt portfolio